Professionele begeleiding op basis van voeding, sport en leefstijl
Nieuwe cursussen!
8 weekse cursus Strakke Buik
Wil jij 4 – 8 kilo afvallen? Wij helpen je! Gegarandeerd resultaat! Al in 8 weken!!
De Strakke-Buik-Challenge is voor mensen die willen afvallen.
In onze 8 weekse cursus kun je 4 a 8 kg afvallen, gegarandeerd resultaat!
2 keer in de week kom je sporten:
1x per week doe je mee met de les Big Five omdat krachttraining jouw vetverbranding een boost gaat geven. Tijdens de les
krijg je de aandacht die je nodig hebt voor jouw motivatie en het perfect uit kunnen voeren van de oefeningen.
– 1x sport je in de fitnesszaal op een moment in de week die jou uitkomt.
– 1x in de week wegen en meten en voedingsadvies (bij Jose) op afspraak
Geen tijd om te sporten, toch mee doen? Voor jou hebben we ook een oplossing!
Waarom je hieraan mee wilt doen?!
*Je gaat met een strakke buik de zomer in!
*Er wordt gewerkt met de foodapp zodat je heel handig bij kunt houden wat je eet.
*Complete voorbeeld menu’s dus niet zelf nadenken.
*Leefstijladviezen, wij helpen jou met het maken van gezonde keuzes.
Informatieavond over deze challenge: dinsdagavond 10 mei bij Helios , 20:00 uur
Opgeven of vragen: j.borger@heliosnieuwleusen.nl
Startdatum Strakke-Buik-Challenge: 24 mei
Ben je aanvullend verzekerd? Dan is een vergoeding via je zorgverzekering mogelijk.
Kosten
– Met 2x per week sporten € 306,00 euro
– Zonder sporten. € 229,00 euro
12 weekse cursus – Afvallen & Fit worden
Kom op je streefgewicht met persoonlijke coaching, de Helios foodapp en/ of complete weekmenu’s van bodysupport.
Wat anderen zeggen over deze cursus.
“José was voor mij ‘de stok achter de deur’ door haar hield ik het gemakkelijk vol, én met het gewenste resultaat”.
“De wekelijkse bijeenkomts vond ik prettig omdat ik daar alle vragen kon stellen die ik had, dat persoonlijke contact was voor mij een extra motivatie”.
“Ik merkte dat ik vooral gewoon lekker kon blijven eten en ook best veel”
“Voorheen at ik veel witte rijst en witte pasta’s maar José heeft mij tips gegeven hoe een gerecht met vezelrijke producten heel lekker kan zijn” “Ik ben 10 kg afgevallen in 12 weken en voel me nu heel fit, ik val niet meer terug in mijn ouder eetpatroon en dat maakt dat ik me fit blijf voe- len’.
“Ik koos voor deze cursus vanwege de tekst ‘Afvallen en Fit worden’, dat Fit worden sprak mij erg aan, nu begrijp ik dat Fit voelen gepaard gaat met gezond eten”.
“De cursus van José raad ik zeker aan!”
Opgeven? Stuur een mail naar j.borger@heliosnieuwleusen.nl
Ben je aanvullend verzekerd dan is een vergoeding via je zorgverzekering mogelijk.
12 weekse cursus – Sterker worden & Spiermassa aankomen
Informatieavond (vrijblijvend) op maandag 28 februari om 20:00
Wil jij alles weten over sterker worden en meer spiermassa opbouwen?
Ontdek het met onze cursus Sterken worden / Spiermassa aankomen 12 weekse cursus in groepsverband.
Om spieren op te bouwen is het belangrijk dat je voldoende eiwitrijke voeding en calorieën binnenkrijgt.
Wat je zoal leert in deze cursus:
• Trainen met het juiste gewicht en reps • Calorieën inname en verbruik
• Voldoende eiwitten eten
• Hoe je slim varieert in je training
• Je leert over rust en herstel
12 weken lang ga jij samen in een groep onder deskundige begeleiding van onze BGN gewichtsconsulente José en een professioneel schema van onze personal trainer Thomas werken aan het sterker worden en het ontwikkelen van meer spiermassa. Tijdens deelname aan de cursus mag je onbeperkt gebruik maken van de fitnessruimte.
Ga jij ervoor? Geef je op j.borger@heliosnieuwleusen.nl


Volg de cursus samen of individueel.
Afvalcursus
NIEUW! Nu met complete weekmenu's!
Drie keer per jaar start een afvalcursus waarin je in 12 weken kunt werken naar een gezond gewicht en waarbij je zelf lichamelijk in conditie komt. Deze cursus is een combinatie van sporten en dieet. Je wordt onder deskundige begeleiding gestimuleerd om jouw huidige levenspatroon te doorbreken. Doordat je in een groep van maximaal 8 deelnemers dezelfde situatie doorloopt, zul je merken dat je genoeg stimulans en drijfveren hebt om door te zetten. Bovendien is samen afvallen heel gezellig!
Volg de cursus samen of individueel.
Sterker worden
NIEUW! Nu met complete weekmenu's!
Wil jij graag sterker worden en meer spiermassa opbouwen? Dan is de cursus “Sterker worden” echt iets voor jou!
12 weken lang ga jij samen in een groep onder deskundige begeleiding van onze BGN gewichtsconsulente José en een professioneel schema van onze personal trainer Thomas werken aan het sterker worden en het ontwikkelen van meer spiermassa, waarbij je tevens onbeperkt bij Helios in de fitnessruimte kunt sporten.

